• Yaklaşan Etkinlik: 09-02-2018 / 11-02-2018 - TR-Extreme Bodrum Off-Road Festivali 3. Ayak

BASINDA

TR-EXTREME BODRUM’A HEYECAN KATTI
04-08-2015

TR-EXTREME BODRUM’A HEYECAN KATTI

Bodrum Halikarnas Motosiklet Kulübü tarafından Bodrum Belediyesi'nin ve Bodrum Ticaret Odası'nın da destekleriyle, Çağdaş Holding ve Kule Rock City'nin ana sponsorluğunda 25-26 Mart 2017 tarihlerinde gerçekleşen Tr-Extreme Bodrum Festivali, Bodrum Belediye Meydanı'ndan start aldı.

CHP Muğla Milletvekili Akın Üstündağ, Bodrum Kaymakamı Bekir Yılmaz, Bodrum Belediye Başkanı Mehmet Kocadon ve BODTO Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Serdar Kocadon'un katılımıyla başlayan festivale Türkiye'nin birçok şehrinden çok sayıda yarışmacı ilgi gösterdi.  Heyecan ve adrenalinin doyasıya hissedildiği festival, Bodrum Kızılağaç Motosiklet Parkurunda; Motosiklet (Süper Enduro), ATV – QUAD (Enduro), UTV (Enduro) 1. Klasman, Offroad Bisiklet (Show) ve Jeep (Show) olmak üzere 5 ayrı branşta yapıldı. Zaman zaman yaralanan sporcuların da olduğu yarışmada kadın ve çocuk katılımcılar özellikle dikkat çekti.

Bodrum TR-Extrem Offroad Festivalinin ana sponsorlarından, kendisi de ATV ve Enduro sürücüsü olan BODTO Yönetim Kurulu Üyesi Atilla Serttaş, “Bodrum'un kış turizmine katkıda bulunmayı hedefliyoruz. Böylece Bodrum'u motor tutkunlarının buluşma noktası haline getirmek için önemli bir adım atmış olacağız. Yarışlar için hazırlanan parkur Türkiye'nin ilk ve en iyi ATV-UTV parkuru oldu. Destek veren ve katılan herkese teşekkür ediyorum.” dedi.

Yarışların yıl içinde birkaç kez daha yapılması hedefleniyor.

Kaynak: Bodrum Ticaret Odası

http://www.bodto.org.tr/news_detail.php?id=76037&lang=tr