• Yaklaşan Etkinlik: 09-02-2018 / 11-02-2018 - TR-Extreme Bodrum Off-Road Festivali 3. Ayak

BASINDA

Bodrum TR-Extreme Offroad Festivali başlıyor
04-08-2015

Bodrum TR-Extreme Offroad Festivali başlıyor

Bodrum'da 24-26 Mart tarihleri arasında ilk kez düzenlenecek Bodrum TR-Extreme Offroad Festivali için hazırlıklar tamamlandı.

Bodrum Halikarnas Motor Sporları Kulübü (BHMSK) tarafından, Çağdaş Holding A.Ş. ve Kule Rock City ana sponsorluğunda 25-26 Mart arasında kentte ilk kez Bodrum TR-Extreme Offroad Festivali düzenlenecek. Festival için Kızılağaç Mevkii'nde hazırlanan 'ATV-UTV' parkurunda yarış öncesinde basın toplantısı düzenlendi.

TR-Extreme grubu yöneticisi ve Kule Extrem Team yarışçısı Atilla Serttaş, Bodrum TR-Extreme Offroad Festivali'nin ana sponsorluğunu üstlenen Çağdaş Holding A.Ş.'nin Yönetim Kurulu Üyesi Dağlarca Çağlar, Bodrum Halikarnas Motor Sporları Kulübü Başkanı Faysal Şefkatlioğlu ve parkurda antrenman yapan sporcular toplantıya katıldı.

25 ilden 100'ün üzerinde yarışçının katılması beklenen etkinlik, 24 Mart'ta Bodrum Belediye Meydanı'ndan verilecek startla başlayacak. Yarışlar 2 gün boyunca Kızılağaç Arena Motosiklet Parkuru'nda sürecek. Yarışta, ATV ve UTV'ler 16 tur, motosikletler ise 10 tur yapacak. Yarışlarda kadın ve çocuk sporcular da yarışacak. (DHA)

Kaynak: birgün.net 

http://www.birgun.net/haber-detay/bodrum-tr-extreme-offroad-festivali-basliyor-152273.html